Наші замовники

 • КОЛО

 • WINE WINE

 • БІЛЕ СУХЕ

 • М’ЯСА РУБКА

В чому наша фішка

ТФМ- будівництво – українська компанія, яка здобула довіру, як надійний підрядник для виконання всього спектру будівельно-ремонтних робіт на невеликих об’єктах (площею до 200 м. кв.). Ми не спеціалізуємось на будівництві великих торгівельних центрів, натомість, маємо успішний досвід в будуванні та введенні в експлуатацію досить компактних окремих магазинів, кафе, закладів сфер краси та фінансів – загалом, комерційних об’єктів будь-якого призначення.

Будівництво невеличких об’єктів має свою специфіку та відрізняється цілим рядом об’єктивних, але не завжди очевидних складнощів, таких як:

 • Необхідність віртуозного керування логістикою задля систематичного та безперебійного забезпечення матеріалами, оскільки площа, яку можна задіяти для складування – в значній мірі обмежена;
 • Зріст логістичних витрат;
 • Організація максимально злагодженої роботи майстрів всередині бригад;
 • Підвищений контроль за кожним етапом виконання робіт із дотриманням стандартів якості на кожному з них (адже досить часто виділяти окремого виконроба економічно не обгрунтовано).

Наша компанія вже кілька років успішно будує та оздоблює різноманітні комерційні об’єкти та пишається дружньою співпрацею із своїми клієнтами!

Ми пропонуємо повний спектр послуг від підготовки кошторисної документації, проведення всього комплексу будівельно-монтажних робіт і до здачі готового об'єкта замовнику. У процесі роботи ми несемо повну відповідальність за хід будівництва, залучення супідрядних організацій і на виході — за своєчасну і повну готовність об'єкта у встановлений термін.

Ремонтні роботи, як комплексні або «під ключ», в рамках капітальних і поточних ремонтів, так й всі види ремонтних робіт будь-якої складності в рамках окремих заявок — ще один напрямок діяльності нашої компанії.

Реформатування комерційних об'єктів — окремий напрямок нашої діяльності. А в сучасних ринкових умовах саме реформатування та адаптація бізнесу під нові концептуальні стандарти виключно важливі для подальшої успішної роботи. І, незважаючи на те, що проекти такого типу найчастіше не вимагають залучення нами окремих фахівців, комплекс робіт в їх рамках має на увазі:

 • бездоганне знання абсолютно всіх особливостей і тонкощів по кожному з напрямків нашої роботи, включаючи будівництво, загальнобудівельні роботи, будь-які ремонтні роботи, і, що важливо, особливості монтажу та демонтажу, запуску і налаштування роботи інженерних систем різних видів;
 • наявність успішного багаторічного досвіду з обслуговування комерційних об'єктів самого різного призначення.

Ми здобули колосальний досвід в експлуатації будівль, оскільки впродовж більш ніж десяти років обслуговували сотні комерційних об'єктів різних напрямків бізнесу. Саме завдяки цьому досвіду ми чітко розуміємо, що і як повинно бути влаштовано та добре знаємо, за якими принципами та згідно яких норм та стандартів повинні бути розміщені всі інженерні системи всередині будівль. І ось вже кілька років успішно враховуємо набутий досвід як на стадії проектування, так і на стадії виконання всіх робіт з монтажу інженерних систем.

 • Ми пропонуємо повний спектр послуг від підготовки кошторисної документації, проведення всього комплексу будівельно-монтажних робіт і до здачі готового об'єкта замовнику. У процесі роботи ми несемо повну відповідальність за хід будівництва, залучення супідрядних організацій і на виході — за своєчасну і повну готовність об'єкта у встановлений термін.

 • Ремонтні роботи, як комплексні або «під ключ», в рамках капітальних і поточних ремонтів, так й всі види ремонтних робіт будь-якої складності в рамках окремих заявок — ще один напрямок діяльності нашої компанії.

  Реформатування комерційних об'єктів — окремий напрямок нашої діяльності. А в сучасних ринкових умовах саме реформатування та адаптація бізнесу під нові концептуальні стандарти виключно важливі для подальшої успішної роботи. І, незважаючи на те, що проекти такого типу найчастіше не вимагають залучення нами окремих фахівців, комплекс робіт в їх рамках має на увазі:

  • бездоганне знання абсолютно всіх особливостей і тонкощів по кожному з напрямків нашої роботи, включаючи будівництво, загальнобудівельні роботи, будь-які ремонтні роботи, і, що важливо, особливості монтажу та демонтажу, запуску і налаштування роботи інженерних систем різних видів;
  • наявність успішного багаторічного досвіду з обслуговування комерційних об'єктів самого різного призначення.
 • Ми здобули колосальний досвід в експлуатації будівль, оскільки впродовж більш ніж десяти років обслуговували сотні комерційних об'єктів різних напрямків бізнесу. Саме завдяки цьому досвіду ми чітко розуміємо, що і як повинно бути влаштовано та добре знаємо, за якими принципами та згідно яких норм та стандартів повинні бути розміщені всі інженерні системи всередині будівль. І ось вже кілька років успішно враховуємо набутий досвід як на стадії проектування, так і на стадії виконання всіх робіт з монтажу інженерних систем.

Побудували та відремонтували понад 100 об’єктів
Здобули безцінний досвід в будівництві невеликих та специфічних приміщень
Професіонали в ремонтах і реформатуваннях

Чому клієнти обирають нас

1Повна інформація щодо графіку виконання робіт, доступна 24/7
2Можливість легко контролювати весь процес взаємодій
3Фотозвіти актуального стану справ
4Реальні гарантії на всі виконані роботи
5Зрозуміла ціна
6Перевірена якість

Ми гарантуємо

На будь-які виконані нами роботи надається гарантія згідно ДБН
Ви отримаєте гарантію на виконані роботи із встановлення будь-якого обладнання

У числі наших клієнтів


Контакти

Неверный ввод

ТОВ "ТФМ-БУД" веде свою діяльність з 2015 року і входить до складу групи компаній "Техпідтримка"


Будівництво комерційної нерухомості – окрема і багато в чому специфічна сфера для виконання будівельно-монтажних робіт, яка, в свою чергу, має особливості для кожного з напрямків, на які розгалужується.

Так, ремонт приміщень під невеликі магазини чи кафе – це одне, а ремонт величезних офісних чи торгових центрів – геть інше. Причому, як з точки зору організації бізнес-процесів, так і з точки зору професійних навичок робітників, здавалося б, однієї професії. Як правило, ті компанії, які спеціалізуються на якомусь конкретному напрямку, або зовсім не беруться, або беруться вкрай неохоче за проекти, які не в повній мірі відносяться до їх прямої спеціалізації. При цьому така градація – рішуче, «+» для всіх сторін угоди, адже якщо немає впевненості в результаті, то ризики занадто великі – для клієнта у вигляді зірваних термінів, для виконавця – у вигляді штрафних санкцій. А на виході – і те, і те виливається в збитки для кожної зі сторін.

ТФМ-Будівництво, маючи за плечима роки досвіду як в обслуговуванні, так і в будівництві комерційної нерухомості, має в розпорядженні всі необхідні ресурси для того, щоб виконати ремонт комерційного приміщення в найкоротші терміни – з нуля і до введення в експлуатацію. Спеціалізація нашої компанії – невеликі комерційні об’єкти, керувати будівельно-монтажними роботами на яких ми навчилися віртуозно, оптимізуючи при цьому час і гроші не тільки свої, але і наших Замовників. Впевненість в своєму підході і результатах роботи дає нам можливість надавати необхідні гарантії на весь спектр виконаних робіт, включаючи монтаж інженерних систем в готових приміщеннях.

Ремонт комерційної нерухомості невеликої площі, але найрізноманітнішого призначення – спеціалізація компанії ТФМ-Будівництво.

Ми вміємо оптимізувати бізнес-процеси, час і гроші.

Ми вміємо виконувати свою роботу швидко і без втрати якості.

Ми забезпечуємо своїх Замовників кращою гарантійною і післягарантійною підтримкою.