Для більшості людей будівельники - це такий собі цілісний клас, з яким спілкуватись взагалі-то не дуже приємно. А до них обов’язково треба звертатись, коли потрібно ремонтувати квартиру чи будувати будинок. І завжди це спілкування якось не викликає дуже позитивних емоцій. Це пов’язано багато із чим. Звісно ж, в цілому будівельники бувають різні, в тому числі, не дуже порядні, але суттєва частина цього враження полягає в простому непорозумінні між вами та ними.

Все, із чим ми стикаємося не часто, ми схильні об’єднувати і узагальнювати. Наприклад, коли говорять «в Європі» - це де? Це Франція? Або Німеччина? Чи, може, Румунія? А, може, Словаччина? Те ж саме стосується і будівельників. Будівельники теж всі різні, хтось спеціалізується на будуванні мостів, аєропортів та великих інженерних споруд, хтось - на будуванні многоквартирних домівок. Хтось будує котеджі. І не треба дивитись, що це все будівельники, адже ці завдання зовсім різні, потребують різних спеціалістів, різної структури компанії і геть різних навичок.

Наприклад, ви ж не довірите будувати міст компанії, яка будує котеджі? В цілому це і небезпечно, і довго, і коштовно. І навпаки, містобудівна компанія навряд чи зможе побудувати гарний котедж, уникнувши більшості помилок, та досягти визначного результату.

До чого це я? Так, ми теж будівельники, але наша спеціалізація - ремонт та переформатування комерційних приміщень. Якщо Вам потрібно зробити ремонт для того, щоб відкрити, наприклад, магазин, то і компанія потрібна така, яка робила такі ремонти безліч разів. Компанія, яка багато разів стикалася із всією специфікою, гарантійними випадками, і в процесі їх усунення винайшла для себе спосіб, як саме потрібно робити наступного разу так, щоб нічого не ламалося. Для того, щоб системні клієнти були задоволені. А системні клієнти - це тобі не B2C ринок, де кожен раз ти робиш роботу для тих, кого, скоріш за все, не побачиш в наступному житті майже ніколи. А в нашому випадку це про те, що якщо ти зробив неякісно, то не просто не отримаєш наступного замовлення, а ще й змушений будеш сплатити штрафні санкціі за зрив термінів.

То ж, ми навчилися ремонтувати і реформатувати всі типи комерційних об’єктів, про які пишемо на сайті - дуже добре. До того ж, ми це робимо за мінімально можливу ціну. І як бонус: маємо найкращу гарантійну та післягарантійну підтримку в Україні. Працюючи з на ми, Ви навіть без візиту на об’єкт будете розуміти, на якій стадії роботи по кожному із напрямків. З нашого боку це свідчить про ощадливий підхід до ваших грошей. Ми завжди виконуємо всі роботи своєчасно, тому що розуміємо вартість кожного дня не працюючого комерційного обїєкта. Це важливо для Вас?

Якщо так, звертайтеся до нас і Ви будете вражені нашими навичками та ставленням до справи. Бо це не лише побудований на професіоналізмі окремих співробітників результат. Це - системний відмінний результат за рахунок системної роботи професійної команди.

Ми впевнені, що в нашому сегменті ніхто не зробить краще за нас і не надасть настільки повного та якісного сервісу!

Дмитро Пасічник
засновник групи компаній «Техпідтримка»

Контакти

Неверный ввод

ТОВ "ТФМ-БУД" веде свою діяльність з 2015 року і входить до складу групи компаній "Техпідтримка"