Ми раді представити вашій увазі першу статтю в нашому блозі, а отже, її можна вважати Днем Народження нашого майбутнього збірника корисних матеріалів! Саме на початку цього творчого шляху має сенс сказати кілька слів про те, чому наша компанія займається тим, чим займається – а саме, будівельно-монтажними роботами. І не просто займається, а кілька років успішно ремонтує і будує, перетворюючи, суворо кажучи, руїни, у блискучі приміщення «з голочки». Можливо, це прозвучить несподівано, однак, наша відповідь – із любові до мистецтва. Тому що цей шлях, який потрібно пройти для такого перетворення – вартий результату, незважаючи на всю складність і колосальну відповідальність.

Перше і найголовніше - ми вміємо виконувати свою роботу якісно і швидко. Швидко - без шкоди для якості. Без завищення вартості. Як це працює? Все просто: у нас, дійсно, великий досвід в будівельно-монтажних роботах і наступному обслуговуванні будь-якої комерційної нерухомості (будь то невеликий магазин біля дому, магазин побутової техніки, величезний супермаркет та ін.). Тобто, ми знаходимося на тому рівні, коли просто все знаємо і вміємо – завдяки різнобічному досвіду.

Друге - ми любимо ту справу, якою займаємось. Як це перевірити? Результат говорить сам за себе: виконуємо те, що заявляємо, дотримуємося термінів, не боїмося гарантій, які надаємо. Ну і, звісно ж, нам довіряють серйозні мережеві клієнти – саме тому, що нам все це вдається.

Третє - нам подобається створювати цінності для наших Замовників. Це має на увазі ось що: ми із самого початку ставимось до своєї справи відповідним чином: приймаючи до уваги те значення, яке має наша робота для клієнтів. Іншими словами: замовнику важливо, аби всім, хто буде знаходитися в приміщенні, за устрій якого ми відповідальні, було комфортно і приємно. І нехай для цього нам потрібно прийти в руїни (чи самим влаштувати руїни в процесі демонтажу), а вийти - з гарного магазину (офісу, складу, виробничого приміщення - потрібне підкреслити) із якісним ремонтом та гідним зовнішнім виглядом. На початку справи розуміючи і пам’ятаючи, що співробітникам, котрі будуть кожного дня приходити туди на роботу - буде приємно знаходитися в такому приміщенні, а відвідувачам чи клієнтам - хотітися повернутись туди знову.

Все це дає нам натхнення, бажання та сили кожного дня докладати максимум зусиль для реалізації поставлених цілей. Усвідомлюючи просту річ: ми, дійсно, робимо життя великої кількості людей кращим, більш комфортним, гарнішим і зручнішим.

Це була перша, почасти лірична (!), однак дуже чесна стаття-вступна в життя нашої команди, нашої спільноти професіоналів у будівництві. Далі ми будемо обговорювати технічні питання, корисні лайфхаки, будемо говорити про те, як зробити будь-яке будівництво більш ефективним, більш надійним та красивішим, говорити про нові матеріали і обладнання, та багато про що ще.

Вдалого дня!

Сергій Шевченко
директор «ТФМ-Будівництво»

Контакти

Неверный ввод

ТОВ "ТФМ-БУД" веде свою діяльність з 2015 року і входить до складу групи компаній "Техпідтримка"