Світильники

У підвісні стелі типу Грильято можуть встановлюватися освітлювальні прилади різних типів:

  • Світлодіодні
  • Люмінісцентні
  • Світильники LED

Можна також комбінувати різні типи приладів, які в комплексі здатні виконувати функцію зонування простору, підкреслювати обраний стиль інтер’єру або створювати незвичайне освітлення приміщення. Для стелі Грильято виробляються світлодіодні світильники під таким самим брендом, які гармонійно вбудовуються в підвісну конструкцію. Подібні прилади для освітлення оснащуються розсіювачами:

  1. Опаловий призматичної форми. Опаловий розсіювач виготовляється з сучасного полімеру, який поміщається в повністю закритий металічний корпус білого кольору. Світлопропускна здатність подібного елементу - 80%. Освітлення здійснюється світлодіодами, які випромінюють нейтральне біле світло.
  2. «Колотий лід». Корпус світильника з розсіювачем «колотий лід» (виробляється з полістиролу) виконується з тонкої листової сталі. Зазвичай має витягнуту прямокутну форму і використовується для освітлення громадських місць. Може монтуватися як вбудованим способом, так і накладним.
  3. З дзеркальним растром. Корпус світильника з дзеркальним розсіювачем виробляється із листової сталі, решітка - з алюмінію, який має високу відбивну здатність. Монтується такий прилад в таку модифікацію стелі Грильято, де напрямні мають розмір по ширині не менше, ніж 15 см. Освітлення здійснюється світлодіодними елементами.

Юлія Машталерова
Начальник планово-економічного відділу

Контакти

Неверный ввод

ТОВ "ТФМ-БУД" веде свою діяльність з 2015 року і входить до складу групи компаній "Техпідтримка"


Будівництво комерційної нерухомості – окрема і багато в чому специфічна сфера для виконання будівельно-монтажних робіт, яка, в свою чергу, має особливості для кожного з напрямків, на які розгалужується.

Так, ремонт приміщень під невеликі магазини чи кафе – це одне, а ремонт величезних офісних чи торгових центрів – геть інше. Причому, як з точки зору організації бізнес-процесів, так і з точки зору професійних навичок робітників, здавалося б, однієї професії. Як правило, ті компанії, які спеціалізуються на якомусь конкретному напрямку, або зовсім не беруться, або беруться вкрай неохоче за проекти, які не в повній мірі відносяться до їх прямої спеціалізації. При цьому така градація – рішуче, «+» для всіх сторін угоди, адже якщо немає впевненості в результаті, то ризики занадто великі – для клієнта у вигляді зірваних термінів, для виконавця – у вигляді штрафних санкцій. А на виході – і те, і те виливається в збитки для кожної зі сторін.

ТФМ-Будівництво, маючи за плечима роки досвіду як в обслуговуванні, так і в будівництві комерційної нерухомості, має в розпорядженні всі необхідні ресурси для того, щоб виконати ремонт комерційного приміщення в найкоротші терміни – з нуля і до введення в експлуатацію. Спеціалізація нашої компанії – невеликі комерційні об’єкти, керувати будівельно-монтажними роботами на яких ми навчилися віртуозно, оптимізуючи при цьому час і гроші не тільки свої, але і наших Замовників. Впевненість в своєму підході і результатах роботи дає нам можливість надавати необхідні гарантії на весь спектр виконаних робіт, включаючи монтаж інженерних систем в готових приміщеннях.

Ремонт комерційної нерухомості невеликої площі, але найрізноманітнішого призначення – спеціалізація компанії ТФМ-Будівництво.

Ми вміємо оптимізувати бізнес-процеси, час і гроші.

Ми вміємо виконувати свою роботу швидко і без втрати якості.

Ми забезпечуємо своїх Замовників кращою гарантійною і післягарантійною підтримкою.