Для того, щоб грамотно підібрати стелю Грильято і максимально врахувати важливі нюанси, радимо прийняти до уваги ряд факторів, а саме:

  • На прозорість підвісної системи впливає розмір осередків у модулях. Через моделі з великими осередками відмінно проглядаються всі комунікації в міжстельовому просторі. Відповідно, Вам краще заздалегідь розуміти, як саме мають виглядати ці комунікації і чи потрібно їм бути «на очах» та врахувати ці фактори при виборі стелі. При формуванні вартості вирішального значення набуває зворотна залежність: чим менше розмір осередків, тим коштовнішою буде стеля. І ось тут може бути важливим пошук компромісного рішення – оптимального поєднання ціни з маскуючою здатністю стелі (за потреби).
  • В стелі Грильято можна встановлювати застельові освітлювачі, які дають змогу домагатися цікавих світлових ефектів або створювати оригінальні світлові орнаменти. Вибір такого рішення має на увазі обов’язкове кріплення застельових електроприладів до базової основи, оскільки конструкції не призначені для подібних додаткових навантажень. То ж цим питанням краще задатися вчасно.
  • Грильято буде довго радувати дзеркальним блиском за умови систематичного вологого очищення з використанням будь-якого неагресивного миючого засобу. То ж врахуйте цей фактор: наскільки високою буде стеля, якого кольору, і як часто Ви зможете доглядати її потрібним чином.
  • Обшивка Грильято вхідної зони, де нерідко сохне промоклий одяг, взуття і зонти – вигідніше, ніж використання Armstrong для даної ділянки, оскільки плити Armstrong можуть роздутися від випарів, які накопичуються в міжстельовій зоні.
  • У санвузлах облаштування вологостійкої системи Грильято хоча і виправдане, однак не врятує від попадання конденсату. Оскільки в дистиляті міститься пил, то з часом стеля втратить первісну яскравість кольору, а на поверхні можуть утворитися плями. Тому у ванних/туалетних кімнатах краще встановлювати вільнонесучу конструкцію, де модулі без проблем знімаються для очистки.

То ж перед тим, як обирати стелю Грильято, радимо визначитися з усіма нюансами, котрі потрібно продумати і прорахувати до моменту придбання. Якщо маєте сумніви – зверніться до професіоналів. Це стосується і будь-яких особливостей основної стелі, які можуть мати значення при монтажі.

І хоча частіше за все зібрати подібну стелю навіть самостійно – не так вже й складно (важливо чітко слідувати інструкціям і рекомендаціям), якщо для Вас це вперше - краще і значно надійніше звернутися до спеціалістів, які мають достатній досвід в такій роботі.

Юлія Машталерова
Начальник планово-економічного відділу

Контакти

Неверный ввод

ТОВ "ТФМ-БУД" веде свою діяльність з 2015 року і входить до складу групи компаній "Техпідтримка"


Будівництво комерційної нерухомості – окрема і багато в чому специфічна сфера для виконання будівельно-монтажних робіт, яка, в свою чергу, має особливості для кожного з напрямків, на які розгалужується.

Так, ремонт приміщень під невеликі магазини чи кафе – це одне, а ремонт величезних офісних чи торгових центрів – геть інше. Причому, як з точки зору організації бізнес-процесів, так і з точки зору професійних навичок робітників, здавалося б, однієї професії. Як правило, ті компанії, які спеціалізуються на якомусь конкретному напрямку, або зовсім не беруться, або беруться вкрай неохоче за проекти, які не в повній мірі відносяться до їх прямої спеціалізації. При цьому така градація – рішуче, «+» для всіх сторін угоди, адже якщо немає впевненості в результаті, то ризики занадто великі – для клієнта у вигляді зірваних термінів, для виконавця – у вигляді штрафних санкцій. А на виході – і те, і те виливається в збитки для кожної зі сторін.

ТФМ-Будівництво, маючи за плечима роки досвіду як в обслуговуванні, так і в будівництві комерційної нерухомості, має в розпорядженні всі необхідні ресурси для того, щоб виконати ремонт комерційного приміщення в найкоротші терміни – з нуля і до введення в експлуатацію. Спеціалізація нашої компанії – невеликі комерційні об’єкти, керувати будівельно-монтажними роботами на яких ми навчилися віртуозно, оптимізуючи при цьому час і гроші не тільки свої, але і наших Замовників. Впевненість в своєму підході і результатах роботи дає нам можливість надавати необхідні гарантії на весь спектр виконаних робіт, включаючи монтаж інженерних систем в готових приміщеннях.

Ремонт комерційної нерухомості невеликої площі, але найрізноманітнішого призначення – спеціалізація компанії ТФМ-Будівництво.

Ми вміємо оптимізувати бізнес-процеси, час і гроші.

Ми вміємо виконувати свою роботу швидко і без втрати якості.

Ми забезпечуємо своїх Замовників кращою гарантійною і післягарантійною підтримкою.