Для більшості людей будівельники - це такий собі цілісний клас, з яким спілкуватись взагалі-то не дуже приємно. А до них обов’язково треба звертатись, коли потрібно ремонтувати квартиру чи будувати будинок. І завжди це спілкування якось не викликає дуже позитивних емоцій. Це пов’язано багато із чим. Звісно ж, в цілому будівельники бувають різні, в тому числі, не дуже порядні, але суттєва частина цього враження полягає в простому непорозумінні між вами та ними.

Все, із чим ми стикаємося не часто, ми схильні об’єднувати і узагальнювати. Наприклад, коли говорять «в Європі» - це де? Це Франція? Або Німеччина? Чи, може, Румунія? А, може, Словаччина? Те ж саме стосується і будівельників. Будівельники теж всі різні, хтось спеціалізується на будуванні мостів, аєропортів та великих інженерних споруд, хтось - на будуванні многоквартирних домівок. Хтось будує котеджі. І не треба дивитись, що це все будівельники, адже ці завдання зовсім різні, потребують різних спеціалістів, різної структури компанії і геть різних навичок.

Наприклад, ви ж не довірите будувати міст компанії, яка будує котеджі? В цілому це і небезпечно, і довго, і коштовно. І навпаки, містобудівна компанія навряд чи зможе побудувати гарний котедж, уникнувши більшості помилок, та досягти визначного результату.

До чого це я? Так, ми теж будівельники, але наша спеціалізація - ремонт та переформатування комерційних приміщень. Якщо Вам потрібно зробити ремонт для того, щоб відкрити, наприклад, магазин, то і компанія потрібна така, яка робила такі ремонти безліч разів. Компанія, яка багато разів стикалася із всією специфікою, гарантійними випадками, і в процесі їх усунення винайшла для себе спосіб, як саме потрібно робити наступного разу так, щоб нічого не ламалося. Для того, щоб системні клієнти були задоволені. А системні клієнти - це тобі не B2C ринок, де кожен раз ти робиш роботу для тих, кого, скоріш за все, не побачиш в наступному житті майже ніколи. А в нашому випадку це про те, що якщо ти зробив неякісно, то не просто не отримаєш наступного замовлення, а ще й змушений будеш сплатити штрафні санкціі за зрив термінів.

То ж, ми навчилися ремонтувати і реформатувати всі типи комерційних об’єктів, про які пишемо на сайті - дуже добре. До того ж, ми це робимо за мінімально можливу ціну. І як бонус: маємо найкращу гарантійну та післягарантійну підтримку в Україні. Працюючи з на ми, Ви навіть без візиту на об’єкт будете розуміти, на якій стадії роботи по кожному із напрямків. З нашого боку це свідчить про ощадливий підхід до ваших грошей. Ми завжди виконуємо всі роботи своєчасно, тому що розуміємо вартість кожного дня не працюючого комерційного об'єкта. Це важливо для Вас?

Якщо так, звертайтеся до нас і Ви будете вражені нашими навичками та ставленням до справи. Бо це не лише побудований на професіоналізмі окремих співробітників результат. Це - системний відмінний результат за рахунок системної роботи професійної команди.

Ми впевнені, що в нашому сегменті ніхто не зробить краще за нас і не надасть настільки повного та якісного сервісу!

Дмитро Пасічник
засновник групи компаній «Техпідтримка»

Контакти

Неверный ввод

ТОВ "ТФМ-БУД" веде свою діяльність з 2015 року і входить до складу групи компаній "Техпідтримка"


Будівництво комерційної нерухомості – окрема і багато в чому специфічна сфера для виконання будівельно-монтажних робіт, яка, в свою чергу, має особливості для кожного з напрямків, на які розгалужується.

Так, ремонт приміщень під невеликі магазини чи кафе – це одне, а ремонт величезних офісних чи торгових центрів – геть інше. Причому, як з точки зору організації бізнес-процесів, так і з точки зору професійних навичок робітників, здавалося б, однієї професії. Як правило, ті компанії, які спеціалізуються на якомусь конкретному напрямку, або зовсім не беруться, або беруться вкрай неохоче за проекти, які не в повній мірі відносяться до їх прямої спеціалізації. При цьому така градація – рішуче, «+» для всіх сторін угоди, адже якщо немає впевненості в результаті, то ризики занадто великі – для клієнта у вигляді зірваних термінів, для виконавця – у вигляді штрафних санкцій. А на виході – і те, і те виливається в збитки для кожної зі сторін.

ТФМ-Будівництво, маючи за плечима роки досвіду як в обслуговуванні, так і в будівництві комерційної нерухомості, має в розпорядженні всі необхідні ресурси для того, щоб виконати ремонт комерційного приміщення в найкоротші терміни – з нуля і до введення в експлуатацію. Спеціалізація нашої компанії – невеликі комерційні об’єкти, керувати будівельно-монтажними роботами на яких ми навчилися віртуозно, оптимізуючи при цьому час і гроші не тільки свої, але і наших Замовників. Впевненість в своєму підході і результатах роботи дає нам можливість надавати необхідні гарантії на весь спектр виконаних робіт, включаючи монтаж інженерних систем в готових приміщеннях.

Ремонт комерційної нерухомості невеликої площі, але найрізноманітнішого призначення – спеціалізація компанії ТФМ-Будівництво.

Ми вміємо оптимізувати бізнес-процеси, час і гроші.

Ми вміємо виконувати свою роботу швидко і без втрати якості.

Ми забезпечуємо своїх Замовників кращою гарантійною і післягарантійною підтримкою.