Ми раді представити вашій увазі першу статтю в нашому блозі, а отже, її можна вважати Днем Народження нашого майбутнього збірника корисних матеріалів! Саме на початку цього творчого шляху має сенс сказати кілька слів про те, чому наша компанія займається тим, чим займається – а саме, будівельно-монтажними роботами. І не просто займається, а кілька років успішно ремонтує і будує, перетворюючи, суворо кажучи, руїни, у блискучі приміщення «з голочки». Можливо, це прозвучить несподівано, однак, наша відповідь – із любові до мистецтва. Тому що цей шлях, який потрібно пройти для такого перетворення – вартий результату, незважаючи на всю складність і колосальну відповідальність.

Перше і найголовніше - ми вміємо виконувати свою роботу якісно і швидко. Швидко - без шкоди для якості. Без завищення вартості. Як це працює? Все просто: у нас, дійсно, великий досвід в будівельно-монтажних роботах і наступному обслуговуванні будь-якої комерційної нерухомості (будь то невеликий магазин біля дому, магазин побутової техніки, величезний супермаркет та ін.). Тобто, ми знаходимося на тому рівні, коли просто все знаємо і вміємо – завдяки різнобічному досвіду.

Друге - ми любимо ту справу, якою займаємось. Як це перевірити? Результат говорить сам за себе: виконуємо те, що заявляємо, дотримуємося термінів, не боїмося гарантій, які надаємо. Ну і, звісно ж, нам довіряють серйозні мережеві клієнти – саме тому, що нам все це вдається.

Третє - нам подобається створювати цінності для наших Замовників. Це має на увазі ось що: ми із самого початку ставимось до своєї справи відповідним чином: приймаючи до уваги те значення, яке має наша робота для клієнтів. Іншими словами: замовнику важливо, аби всім, хто буде знаходитися в приміщенні, за устрій якого ми відповідальні, було комфортно і приємно. І нехай для цього нам потрібно прийти в руїни (чи самим влаштувати руїни в процесі демонтажу), а вийти - з гарного магазину (офісу, складу, виробничого приміщення - потрібне підкреслити) із якісним ремонтом та гідним зовнішнім виглядом. На початку справи розуміючи і пам’ятаючи, що співробітникам, котрі будуть кожного дня приходити туди на роботу - буде приємно знаходитися в такому приміщенні, а відвідувачам чи клієнтам - хотітися повернутись туди знову.

Все це дає нам натхнення, бажання та сили кожного дня докладати максимум зусиль для реалізації поставлених цілей. Усвідомлюючи просту річ: ми, дійсно, робимо життя великої кількості людей кращим, більш комфортним, гарнішим і зручнішим.

Це була перша, почасти лірична (!), однак дуже чесна стаття-вступна в життя нашої команди, нашої спільноти професіоналів у будівництві. Далі ми будемо обговорювати технічні питання, корисні лайфхаки, будемо говорити про те, як зробити будь-яке будівництво більш ефективним, більш надійним та красивішим, говорити про нові матеріали і обладнання, та багато про що ще.

Вдалого дня!

Сергій Шевченко
директор «ОФМ-Будівництво»

Контакти

Неверный ввод

ТОВ "ТФМ-БУД" веде свою діяльність з 2015 року і входить до складу групи компаній "Техпідтримка"


Будівництво комерційної нерухомості – окрема і багато в чому специфічна сфера для виконання будівельно-монтажних робіт, яка, в свою чергу, має особливості для кожного з напрямків, на які розгалужується.

Так, ремонт приміщень під невеликі магазини чи кафе – це одне, а ремонт величезних офісних чи торгових центрів – геть інше. Причому, як з точки зору організації бізнес-процесів, так і з точки зору професійних навичок робітників, здавалося б, однієї професії. Як правило, ті компанії, які спеціалізуються на якомусь конкретному напрямку, або зовсім не беруться, або беруться вкрай неохоче за проекти, які не в повній мірі відносяться до їх прямої спеціалізації. При цьому така градація – рішуче, «+» для всіх сторін угоди, адже якщо немає впевненості в результаті, то ризики занадто великі – для клієнта у вигляді зірваних термінів, для виконавця – у вигляді штрафних санкцій. А на виході – і те, і те виливається в збитки для кожної зі сторін.

ТФМ-Будівництво, маючи за плечима роки досвіду як в обслуговуванні, так і в будівництві комерційної нерухомості, має в розпорядженні всі необхідні ресурси для того, щоб виконати ремонт комерційного приміщення в найкоротші терміни – з нуля і до введення в експлуатацію. Спеціалізація нашої компанії – невеликі комерційні об’єкти, керувати будівельно-монтажними роботами на яких ми навчилися віртуозно, оптимізуючи при цьому час і гроші не тільки свої, але і наших Замовників. Впевненість в своєму підході і результатах роботи дає нам можливість надавати необхідні гарантії на весь спектр виконаних робіт, включаючи монтаж інженерних систем в готових приміщеннях.

Ремонт комерційної нерухомості невеликої площі, але найрізноманітнішого призначення – спеціалізація компанії ТФМ-Будівництво.

Ми вміємо оптимізувати бізнес-процеси, час і гроші.

Ми вміємо виконувати свою роботу швидко і без втрати якості.

Ми забезпечуємо своїх Замовників кращою гарантійною і післягарантійною підтримкою.