Компанія «ТФМ-Будівництво» виконує повний спектр будівельно-монтажних робіт для приміщень, призначених під об’єкти комерційної нерухомості будь-яких напрямків. Ключова особливість – спеціалізація на невеликих площах, які, як правило, не перевищують 200 кв. м.

Один із напрямків – фінансові заклади, включаючи відділення банків і ломбардів. Приміщення даної сфери мають об’єктивні особливості, із якими ми неодноразово зіштовхувалися і передбачають виконання визначених специфічних робіт, наприклад, таких, як:

 • зведення броньованих стін і перегородок всередині приміщень;
 • монтаж протипожежних і броньованих дверей;
 • виготовлення і монтаж броньованих склопакетів;
 • виготовлення металоконструкцій (по периметру стін) і пов’язані із цим зварювальні роботи.

Крім цього, є ряд особливостей і при монтажі інженерних систем, наприклад: система вентиляції та рекуперації повітря в закритих касових приміщеннях і кімнатах для клієнтів повинна бути організована певним чином. І врахувати всі ці нюанси на правильній стадії проведення будівельно-монтажних робіт – виключно важлива задача, котра прямим чином впливає не тільки на фінансові витрати, але й на термін здачі готового до експлуатації відремонтованого приміщення.

Ще один напрямок: ремонт приміщень салонів краси, будь то перукарня, студія нігтьової естетики чи популярний сьогодні барбершоп.

В основному, приміщення такої спрямованості зовсім невеликі – 20-50 кв. м., однак передбачають монтаж специфічних видів сантехніки і техніки, а також систем освітлення, яке має свої особливості.

Окремо слід згадати сферу медичної спрямованості – медичні лабораторії та невеликі медичні центри. Будівництво медичних лабораторій і закладів набуває все більшої популярності, адже сьогодні ідея про якісну лабораторну діагностику та медичне обслуговування європейського рівня вже сформована в умах українського населення і високий попит, як-то кажуть, народжує пропозицію не тільки серед іноземних холдингів, але і серед вітчизняних компаній.

В тому числі, з цієї причини ремонт медлабораторій і медичних центрів, які активно розвивають свої відділення в різних містах України, також є одним із напрямків нашої діяльності.

Ще один масовий напрямок, який не втрачає популярність із року в рік – будівництво і ремонт стоматологій. Саме стоматологічні послуги, як окремий напрямок медичної сфери, раніше за всіх «вийшли» в приватний сектор і продовжують користуватися стабільним попитом з боку населення. І, як правило, будівельно-монтажні роботи за даним напрямком можна виконати в максимально стислі терміни.

В будь-якому випадку, обираючи підрядників, матеріали і встановлюючи строки виконання робіт, завжди слід пам’ятати, що більшість комерційних об’єктів, апріорі, мають куди більш интенсивне навантаження в процесі експлуатації, ніж житлові приміщення, а, значить, якість виконання робіт має бути однозначною і безкомпромісною. Ремонт комерційної нерухомості будь-якої складності під ключ виконає наша компанія.

Звертайтесь до професіоналів – звертайтесь до «ТФМ-Будівництво».

Ремонт комерційної нерухомості під ключ включає:

 • демонтажні роботи будь-якої складності;
 • зведення стін та перегородок різних конфігурацій та складності, в тому числі, броньованих;
 • монтаж будь-яких внутрішніх інженерних мереж;
 • монтаж будь-якого кліматичного обладнання (кондиціонування, холодильне обладнання, опалювальне обладнання, вентиляція, системи рекуперації та ін.);
 • всі види оздоблювальних робіт (укладання плитки, покраска, штукатурка, шпалери, підвісна стеля та ін.);
 • монтаж освітлення;
 • збирання і розстановка меблів;
 • монтаж дверей, в тому числі, броньованих і протипожежних;
 • виготовлення та монтаж вікон (металопластикові, алюмінієві, броньовані);
 • виготовлення металоконструкцій та зварювальні роботи.

«ТФМ Будівництво»

 • Экономія на транспортних витратахОдночасна доставка різних матеріалів згідно графіку, враховуючи етапність процесів
 • Скорочення строків виконанняОдночасна робота різних бригад в одному приміщенні: за рахунок злагодженості та великого досвіду
 • Економія на адміністративних витратахМенеджер одночасно керує процесами на кількох об’єктах
 • Дотримання умов і гарантійНаявність договору з чіткими умовами, наявність підтвердження оплати, відповідальність за недотримання умов договору, гарантії відповідно до ДБН

Звичайна бригада

 • Підвищення транспортних
  витрат
  Практично щоденна доставка матеріалів з причини відсутності складських приміщень
 • Збільшення строків виконанняРобота різних незалежних бригад робітників в залежності від черговості проходження процесів
 • Збільшення адміністративних витратНа кожний об’єкт потрібен окремий виконроб
 • Сумнівні гарантіїВідсутність однозначних домовленостей, оскільки немає підписаного договору і, як наслідок, відсутність відповідальності і гарантій на виконані роботи

Самостійно

 • Непередбачувані транспортні витратиВеликі витрати часу на пошук, закупівлю, організацію доставки, зріст витрат через відсутність чіткого кошторису
 • Відсутність визначених термінівСамостійний пошук виконавців для різних напрямків робіт і неможливість визначення чітких строків
 • Відсутність прямих адміністративних витратКомпенсується витратами Вашого особистого часу
 • Відсутність гарантійВідсутність договірних зобов’язань зі стихійними підрядниками, відсутність відповідальності за недотримання термінів виконання робіт і повна відсутність гарантій

Контакти

Неверный ввод

ТОВ "ТФМ-БУД" веде свою діяльність з 2015 року і входить до складу групи компаній "Техпідтримка"


Будівництво комерційної нерухомості – окрема і багато в чому специфічна сфера для виконання будівельно-монтажних робіт, яка, в свою чергу, має особливості для кожного з напрямків, на які розгалужується.

Так, ремонт приміщень під невеликі магазини чи кафе – це одне, а ремонт величезних офісних чи торгових центрів – геть інше. Причому, як з точки зору організації бізнес-процесів, так і з точки зору професійних навичок робітників, здавалося б, однієї професії. Як правило, ті компанії, які спеціалізуються на якомусь конкретному напрямку, або зовсім не беруться, або беруться вкрай неохоче за проекти, які не в повній мірі відносяться до їх прямої спеціалізації. При цьому така градація – рішуче, «+» для всіх сторін угоди, адже якщо немає впевненості в результаті, то ризики занадто великі – для клієнта у вигляді зірваних термінів, для виконавця – у вигляді штрафних санкцій. А на виході – і те, і те виливається в збитки для кожної зі сторін.

ТФМ-Будівництво, маючи за плечима роки досвіду як в обслуговуванні, так і в будівництві комерційної нерухомості, має в розпорядженні всі необхідні ресурси для того, щоб виконати ремонт комерційного приміщення в найкоротші терміни – з нуля і до введення в експлуатацію. Спеціалізація нашої компанії – невеликі комерційні об’єкти, керувати будівельно-монтажними роботами на яких ми навчилися віртуозно, оптимізуючи при цьому час і гроші не тільки свої, але і наших Замовників. Впевненість в своєму підході і результатах роботи дає нам можливість надавати необхідні гарантії на весь спектр виконаних робіт, включаючи монтаж інженерних систем в готових приміщеннях.

Ремонт комерційної нерухомості невеликої площі, але найрізноманітнішого призначення – спеціалізація компанії ТФМ-Будівництво.

Ми вміємо оптимізувати бізнес-процеси, час і гроші.

Ми вміємо виконувати свою роботу швидко і без втрати якості.

Ми забезпечуємо своїх Замовників кращою гарантійною і післягарантійною підтримкою.